E-shop

Vážení přátelé, máme tuhle část klubového webu nazvanou e-shop, ale nehledejte za tím velkou obchodní organizaci s obrovským sortimentem, odpovídajícím profitem a propracovanými obchodními podmínkami.

Jsme sdružení guzzistů, kteří touhle cestou umožní i dalším příznivcům guzzin dostat se k pár propagačním věcem našeho klubu, neděláme to pro výdělek, ale pro radost nás „guzzipotrefených“. Proto nemáme dokonalý obchodní systém, děláme to až po práci a ve zbytcích volného času, tak prosíme o pochopení, že nejsme ani Mall, ani Yshop apod. Nejsme plátci DPH, doklady běžně nedáváme, můžeme se domluvit.

Zasíláme pouze Zásilkovnou do ČR a nezasíláme na dobírku. Platbu je nutné provést předem na klubový účet 2447766001/5500, do poznámky napište svoje jméno, do var. symbolu uveďte číslo objednávky. Částka k platbě je uvedena ve shrnutí objednávky. Nově se k platbě vygeneruje QR kód. Jednodušší platbu už udělat neumíme. Osobní odběr a případná platba v hotovosti při převzetí zboží jsou po předchozí domluvě možné na všech klubových akcích.

Pokud budete mít jakýkoliv problém, napište nám, vyřešíme ho.