Guzzilášská 2023

Rok se s rokem sešel a plánované i neplánované akce Moto Guzzi Clubu Bohemia pro rok 2023 jsou za námi. Tou závěrečnou, jako již tradičně každý rok, byla Guzziášská, která proběhla v sobotu 9.12. 2023 odpoledne v naší krásné klubovně.

Nějak se stalo, že zvolený termín nemalé části  úplně nevyhovoval, takže se nás členů, čekatelů a příznivců klubu až tak moc nesešlo. To ale nijak neubralo dobré náladě a chuti se pobavit. Navíc když se k tomu taky přidala spousta dobrot, co kdo přinesl (ať již tekutých nebo k jídlu J).

Probralo se kde co – dojmy a zážitky z letošních cest a akcí, plány a návrhy kam vyrazit příští rok. A rozhodně nešlo vynechat novinky co nám připravila fabrika, tj. příchod na trh a testování nové V100 Mandello nebo podzimní přestavení nového Stelvia.

Je vidět, že ti akčnější nelení a už pilně spřádají plány, jak by si udělali radost do sezony 2024 třeba novou Guzzinou (a nemusí to být zrovna nová V100) nebo vyrazili na nějaký úžasný trip (třeba do Portugalska). A není to jen o soukromých akcích jednotlivců. Už se připravují plány i na klubové akce pro rok 2024. Ale nebudu předem nic prozrazovat a nechte se překvapit. Určitě to ale bude stát za to! Tímto se loučíme se sezonu 2023 a budeme se všichni těšit na tu nadcházející 2024.

Tomasso & Limetka

2 komentáře u „Guzzilášská 2023“

Napsat komentář