REPORT Z XI. MEZINÁRODNÍHO SRAZU MOTO GUZZI CLUBU BOHEMIA

Kletečná 31.07.2020 – 02.08.2020

Letošní sraz se odehrál v Rekreačním středisku Kletečná, které se nachází pouze několik málo kilometrů od již tradičního Rekreačního střediska Želivka.

Čtvrtek 30.07.2020

Možná se divíte, že začínám čtvrtkem, ale na sraz dorazilo v odpoledních hodinách několik odvážlivců z klubu, kteří na místě až do brzkých ranních hodin řešili poslední drobné organizační věci a kromě testování piva, ještě do(b/p)ili třtinovou plantáž na Barbadosu.

Pátek 31.07.2020

Po vydatné snídani začala příprava srazu, přičemž první návštěvníci na místo akce dorazili již kolem půl dvanácté. Celý den probíhal v poklidném duchu, za zvuku reprodukované hudby, kdy postupně přijelo přibližně 150 lidí. Jako obvykle, kromě domácích, se silným zastoupením Guzzistů z Maďarska, Německa a Polska. Kromě nich se objevili Švýcaři, Rakušané a Slováci. Pokud jsem na někoho zapomněl, tak se omlouvám. Během celého dne probíhalo klasické tlachání o událostech za poslední rok. K večeru se rozjel i taneční parket a k poslechu a tanci nám reprodukovanou hudbu pouštěl a lidi bavil DJ Mongol. Bohužel nejsem schopen přesně určit kdy zábava utichla, nicméně zlí jazykové tvrdí, že jistý Kaktus rozjížděl karaoke ještě kolem půl čtvrté ráno. Lehetetlen !!!

Sobota 01.08.2020

Ráno začalo poklidně výbornou snídaní, kávou a přípravou na vyjížďku. V půl jedenácté všem motorkám požehnal náš padre Max a následně se vyjelo na vyjížďku. Tato vedla, jako každý rok, krásnou krajinou kraje Vysočina, letos i s drobnou enduro vložkou při jízdě na hrad Kámen, kde proběhla prohlídka hradu společně s výstavou českých historických motocyklů a občerstvením. Mezitím na sraz přijížděli další návštěvníci, a tak se nás večer sešlo na 200 lidí a 176 motocyklů různých značek, především však Moto Guzzi.

Odpoledne zavítal na sraz i ambasador značky pro Českou republiku Václav Noid Bárta, kterého kromě jiných přivítal i prezident klubu. Během celého dne bylo možné projet motocykly V85TT Travel a V7 III Special, za což děkujeme klukům z Faber Moto.

Po návratu zpět, proběhly již tradiční soutěžní klání „Sací kombajn“ a „Mangiare gli spaghetti“, ve kterých se utkalo několik vítězů z minulých ročníků, takže o napětí nebylo nouze. Následně proběhlo slosování tomboly, jejíž výtěžek 12.575,- Kč bude směřovat, stejně jako loňský rok, dětskému hospici Dům pro Jůlii. Děkujeme i za ně všem, kteří se tomboly zúčastnili.

Večer vystoupila kapela Lozt Mezcal, která roztancovala a skvěle pobavila valnou většinu přítomných. Zábava následně pokračovala již do tradičních brzkých ranních hodin. Spát se šlo až za světla.

Neděle 02.08.2020

Po probuzení a jídle zbyl už pouze čas na rozloučení a odjezd domů. Nezbývá nám, než Vám všem, poděkovat za účast, bez které by to nebylo takové. Děkujeme! Vielen Dank! Kösz! Dzięki! Rovněž a v neposlední řadě bych rád poděkoval veškerému personálu RS Kletečná, za zvládnutí takového počtu lidí s úsměvem na tváři od rána až do večera.  Těšíme se na Vás všechny zase za rok!

Napsat komentář