Valná hromada mgcb 2022

Jak už tomu bývá každý rok (tedy krom minulého covidového), i letos se konala valná hromada našeho klubu, tentokráte v Čakovičkách v hospůdce u našeho člena Vaška Friče, který pro nás připravil moc dobrou hostinu.
Vedení a první vlaštovky se začaly slétat již krátce po poledním, přestože oficielní zahájení bylo až půl třetí odpoledne. Po přivítání členů, schválení programu schůze a volby „ouřadů“ (hlavní moderátor Honza Neubert, zapisovatel Martin Kozlíček, sčitatel Honza Koudelka), mohl odstartovat hlavní program.

Na úvod byli jako vždy přijati představení noví čekatelé na členství v klubu. Doufáme, že se jim u nás bude líbit a budou spokojeni. Následovalo přijetí nových řádných členů, těm se, doufáme, u nás bude líbit také 😀
Poté přítomné náš hlavní pokladník Fanda Haupt seznámil s ekonomickým stavem klubu, stavem eshopu a podobně. Po Fandovi si vzal slovo Jirka Riant a seznámil všechny s činností klubu v uplynulém roce, s pořádanými i navštívenými akcemi a dalšími zajímavostmi z klubového života, a následně co nás čeká v roce letošním. Aby toho nebylo na všechny z přemíry informací moc, na program zařazená přestávka potěšila všechny, zkrátka pohoda klídek tabáček…


Následovala porada zvoleného vedení o rozdělení funkcí, které dopadlo následovně:
Vojta Kopřiva – člen vedení, kulturní referent
Franta Haupt – člen vedení, hlavní pokladník a eshop
Jirka Riant – člen vedení, technické zázemí a podpora
Honza Koudelka – viceprezident klubu, tiskový mluvčí
Honza Neubert – prezident klubu
Celému novému vedení gratulujeme a přejeme pevné nervy a hodně síly v jistě příkladné práci pro klub – díky chlapi! Tak se jim, přátelé, snažme práci ulehčit, děláme to přeci pro sebe:-)
Po hromadné diskuzi plné mnohým dotazů ,návrhů a námětů na činnost klubu nic nebránilo volné zábavě a všech… Vždyť zima je tak dlouhá a všichni se už těší do sedel….


Přátelé a kamarádi, drazí guzzisté a milé guzzistky, za vedení klubu všem přeji do nastávající sezony mnoho zdraví pro vás i vaše plechové miláčky, mnoho šťastných kilometrů v sedle se spoustou nádherných zážitků a hlavně, kolečkama dolů!
Guzzi zdar!


Fotky z valné hromady najdete v galerii.

3 komentáře u „Valná hromada mgcb 2022“

Napsat komentář