Valná hromada MGCB 2023

Březen, za kamna vlezem. Tuto sobotu 25.3.2023 však mnozí nevlezli za kamna, ale za řídítka svých jednostopých mazlíků, a sletěli se ze vvšech stran do Čakoviček do restaurace Na Pekárně na tradiční březnovou valnou hromadu Moto Guzzi clubu Bohemia. Kdo nejel na motorce, jel autem či jiným přibližovadlem. Ať tak či tak, sletělo se nás celkem 32 členů, načež mohla být valná hromada zahájena.

Úřadující prezident klubu Honza Neubert přivítal všechny zúčastněné a za vedení klubu představil členům program schůze ke schválení, jakož i zvolení hlavních byrokratů schůze, které dopadlo následovně. Řídícím VH se stal dle předpokladů Honza Neubert, hlavním sčitatelem Jirka Riant a vše zapisoval Martin Kozlíček.
Prvním bodem programu bylo několik návrhů úpravy stanov pro lepší fungování klubu, které byly po řádném prodiskutování schváleny. Jednalo se například o úpravu oficiálního loga klubu v různém provedení, úprava pravomocí členů vedení či úprava podmínek čestného členství (vše bude zveřejněno v aktualizovaných stanovách klubu).
Následovala všemi oblíbená část – hlasování o přijetí a pasování čekatelů za řádné členy, a následně přijetí nových čekatelů na členství. Všem děkujeme za zájem o klub a přejeme mnoho pěkných zážitků s klubem, na srazech i v sedlech, ať se Vám u nás líbí!

Po přestávce si jako obvykle vzal slovo náš hlavní pokladník Fanda Haupt, který zpravil členy o hospodaření klubu za uplynulý rok, stav a hospodaření klubového eshopu s diskuzí o nových položkách…
Mezi významné klubové výdaje za minulý rok patřil mimo jiné dar 55.000Kč statečným Ukrajinůcm – držte se!
Po Fandovi si vzal slovo opět prezident Honza Neubert, který se rozhovořil o proběhlých akcích a činnostech klubu v loňském roce, a představil program klubových aktivit pro nadcházející sezónu.
Následovala volná diskuze, ve které si vzalo slovo několik členů s důležitými sděleními či poděkováními (kompletní zprávu dostanou čelové mailem). Tím se oficiální program schůze vyčerpal, tak jako se vyčerpal tento článek.


Na závěr proto všem přejeme pevné zdraví tělesné, psychické i strojní, mnoho úspěchů a radost nejen v sedlech Moto Guzzi v celé sezóně 2023!


Speciální poděkování patří Kocourovi za stylový koláč, který byl nejen krásný ale i moc dobrý:)


Fotogarerie z VH je na obvyklém místě.

1 komentář u „Valná hromada MGCB 2023“

  1. Vážení guzzisti,
    v roce 2021 jsem vyplnil a podal přihlášku za člena MGklubu. Bohužel ani v roce 2022 ani v letošním roce mě nikdo na valnou hromadu nepozval. Prosím o sdělení kdy budete konat další valnou, abych se jí mohl zúčastnit a byla moje přihláška projednána.
    S přáním kolama dolů
    Láďa Hořejší

    Odpovědět

Napsat komentář