Zakončovačka seózny 2022 v Motodoupěti Humpolec

Všechno jednou končí, i klubová sezóna. A jak jinak ji ukončit, než pořádnou zakončovačkou, tentokráte v humpoleckém Motodoupěti. Přestože předpověď počasí nebyla zrovna příznivá, účast nebyla marná. Sjelo se nás celkem 21 kousků.

Většina si po příjezdu dopřála kafíčka či oroseného moku na zavodnění, případně výtečné zelňačky, a po kouzelnickém představení našeho všestranného umělce Jíry jsme se vydali na exkurzi do zdejšího pivovaru Bernard. Exkurze to byla velmi zajímavá včetně degustace jak samotného zlatavého moku, tak i surovin, z nichž se připravuje. Kdo nebyl a bude mít cestu kolem Humpolce, určitě se zastavte.

humpolecký mok – humpoecký Imax – kouzelník Jíra

Po přesunu zpět do Doupěte, před nímž již na grilu rotovalo vepřové, bylo toto podáváno a hladovými a pivem posilněnými motorkáři konzumováno ke spokojenosti všech přítomných (tedy asi krom toho vepře:-D). S plnými břuchy je hned veseleji, a tak se všeobecná zábava rychle rozproudila a trvala až do pozdních nočních hodin. Zpestřením bylo „čekání na Godota“ (přesněji paní Godotovou), který nakonec nepřišel… Ale aspoň bylo jasné téma večera:-D

Ráno bylo pro někoho náročnější, ale výborná snídaně a kafe většinu postavila na nohy. Rozloučení, a každý vyrazil svým směrem k domovu. Někdo sólo, jiní po skupinkách, ale všichni šťastně dojeli!

Užívejte zbývajících letošních pěkných dnů a kilometrů v sedlech, kolečkama dolů, a v příští sezóně ahoj!


>>> Fotogalerie <<<

Napsat komentář